VAATA JÄRELE: Finaalturniiriks valmistuvad Eesti noored kaotasid kindlalt tippklubide kasvandikega Prantsusmaale (galerii!) (8)

Eesti U17 koondis võõrustas maavõistluses Tallinnas Sportland Arenal Prantsusmaa eakaaslasi ja kaotas 0:4. Soccernet.ee näitas mängu otsepildis ning kohtumine on järelvaadatav.

Eesti jäi juba 34 minutiga kolmeväravalisse kaotusseisu, sest kaks korda oli täpne Lensi ridadesse kuuluv Jose Capon ja korra Rennes'i klubis mängiv Matthis Abline. Teisel poolajal jahtis Eesti auväravat, tekitades teravusi eelkõige tänu Aleksandr Šapovalovile, kuid 86. minutil vormistas Lyoni Olympique'i nooruk Florent da Silva lõppskoori.

Eesti U17 koondise jaoks oli tegu selle aasta teise maavõistlusega. Kuu aja eest alistati võõrsil Hollandi U17 II koondis 2:0. Tegu on selle aastakäigu koondisega, mis võõrustab järgmisel aastal Eestis U17 EM-finaalturniiri.

Kuna Eesti pääseb finaalturniirile korraldajana ja seetõttu valikmänge ei mängi, ongi tänavune aasta täidetud maavõistlustega. Prantsusmaaga kohtutakse teist korda ka neljapäeval. Kuu aja pärast võõrustatakse Tallinnas UEFA sõprusturniiri raames Liechtensteini, Fääri saari ja Leedut.