VAATA JÄRELE: kaks korda latti tabanud Saku piirdus Kalevi vastu viigiga (0)

Tallinna Kalev ja Saku Sporting tegid naiste Meistriliigas 1:1 viigi. Väravad löödi avapoolajal neljaminutilise vahega.

Kalev läks juhtima 23. minutil, kui Marian Jaarman andis paremalt äärelt tsenderduse ja Jane Mirjam skooris peaga. Neli minutit hiljem vastas Triin Satsi löögiga tagumisse ristnurka.

Teisel poolajal tabas Saku kaks korda latti - esmalt kolistas põikpuud Kairi Himaneni karistuslöök ja üleminutitel Merily Toomi kauglöök, millele Roberta Jürna sai näpud vahele.

Avapoolaja lõpus jäi Sporting vigastuse tõttu ilma keskkaitsjast Sandra Liirist.