VAATA JÄRELE: Promise David oli Kaljut võidule tüürimas, aga 90+3. minutil lajatas Lepik viigi (4)

Premium liiga 7. vooru lõpetasid Tallinna FC Flora ja Nõmme Kalju FC. Derbi mõõdu auga välja andnud mängus läks Flora kiirelt ette, jäi siis Promise Davidi väravatest kaotusseisu, aga päästis 90+3. minutil ikkagi 2:2 viigi.

Flora asus juhtima juba 5. minutil, kui Vladislav Kreida löök muutis Yohan Mannonest suunda ja lendas Henri Pergile püüdmatult võrku. Õige pea sai juubeldada ka Kalju, ent Promise David mängis enne värava löömist käega ja põgusa kontrolli järel tabamus tühistati. 36. minutil sai Kanada ründaja siiski soovitu kätte, kui tema terav ja madal löök väravas maandus.

Teisel poolajal oli mõlemal võimalusi võiduvärava löömiseks, kuniks 81. minutil andis Rommi Siht nurgalöögi ja David suunas selle peaga sihile. Viimane sõna jäi aga Florale, sest neljast lisaminutist kolmandal kukkus pall Mark Anders Lepiku jalale ja Flora parim väravakütt tegi lõppseisuks 2:2.

Liigatabelis jätkavad Kalju ja Flora seega vastavalt kolmandal ja neljandal kohal. Liidrist Levadiast jäädakse maha vastavalt kaheksa ja kümne punktiga, teisel kohal olevast Paidest lahutab Kaljut üks ja Florat kolm punkti.