TV

Vähem draamat, aga värav Ingerilt: Viimsi krooniti teist aastat järjest Rahvaliiga võitjaks (galerii!) (0)

Naiste rahvaliiga 2020. aasta võitjaks krooniti edukalt tiitlit kaitsnud Viimsi MRJK, alistades finaalis tulemusega 2:0 JK Vändra Vapruse naiskonna.

Viimsi staadionil peetud kohtumises haaras kodunaiskond liidriohjad veerandtunni möödudes, kui tabamuse sai kirja Madli Sokk. Eelmisel hooajal finaalis üleminutite tabamusest finaalis Tartu JK Welcot võitnud Viimsi sai sel aastal kirja kaheväravalise võidu. Mängu 62. minutil oli resultatiivne Inger Fridolin, mis tähendas, et Viimsi tõstis teist aastat järjest karika enda pea kohale.

Lisaks peeti laupäeval ka rahvaliiga meeste B-tasandi finaal, kus FC Puhkus Mehhikos alistas 4:1 FC Mulgi. Võitjate poolelt lõi kaks väravat Tauri Tamm, ühe lisasid Sander Melles ja Samuel Kanarbik. Mulgi auvärava eest hoolitses Puhkuse pallur Jürgen Leppsalu omaväravaga.

Fotograaf: OLIVER TSUPSMAN