Valencia CF suvelaager toimub tuleval aastal ka Pärnus (1)

Valencia C.F korraldab Eestis noortele mõeldud laagreid juba mitmendat aastat järjest. Foto: valenciacf.com

Järgmisel suvel tulevad Hispaania tippklubi Valencia C.F noortetreenerid Pärnusse ning viivad üheskoos JK Poseidoni treeneritega läbi ühenädalase laagri, teatab Pärnu JK Poseidoni koduleht.

See kõik saab teoks 29.07-02.08.2019. Laagri hind on 254 eurot ning selle eest saab võimaluse treenida Valencia C.F noortetreenerite juhendamise all, laagri vormi, süüa-juua ning palju muud head-paremat. Lisaks valitakse laagri lõpuks välja ka kaks tublimat, kes teenivad kutse Valencia C.F noortegruppide treeningutele Hispaanias!

Valencia C.F näol on tegu Hispaania suurklubiga, kelle märkimisväärsemate saavutuste hulka saab lugeda kuuekordset La Liga võitu, seitsmel korral Copa del Rey karikasarjas triumfeerimist ning kahtlemata ka kahel korral Euroopa Meistrite Liigas finaali jõudmist. Selle suure ajalooga klubi värvides on jooksnud palliplatsile sellised suurnimed nagu Juan Mata, David Silva, David Villa, Santiago Canizares, Roberto Ayala ja paljud teised.

Treener Martin on laagri toimumise üle väga põnevil: "Et just sellise kaliibriga klubi treenerid ka Pärnusse tulevad ning oma jalgpallikultuuri meiega jagavad, on kindlasti suurepärane võimalus siinsetele lastele kohtuda maailma tippspetsialistidega. Kusjuures märkimist väärib fakt, et siia tulevad treenerid ei ole Valencia linna treenerid (keda tihti sarnaste laagrite läbiviimistel kasutatakse), vaid ehtsad Valencia C.F klubi treenerid, kes töötavad igapäevaselt Hispaania tippnoortega ja omavad rohkeid kogemusi kõige kõrgemal tasemel. Varasemalt on nad laagreid viinud läbi erinevates Eesti paikades, kuid nüüd lõpuks on kätte jõunud ka Pärnu kord. Teeme enda poolt kõik selleks, et laager mõjuks lastele inspireerivalt ja pakuks osalejatele ehedat jalkaelamust kõige positiivsemas võtmes!"

Varasemalt on Valencia C.F laager toimunud Tabasalus, Haapsalus, Ida-Virumaal Vokas, kahel korral Tallinnas ning Viljandis. Kusjuures Viljandis toimub sarnane laager samuti ka tuleval aastal

Laagrisse on oodatud kõik 7-14 aastased jalgpallihuvilised. Oma osalemissoovist tuleks kirjutada: martin@jkposeidon.ee. 

1 kommentaar

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (1)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID