Väravavahi tabamus tõstis Saku hetkeks pronksilahingusse, kuid Kalev päästis viigi (0)

Saku Sportingu naiskond. Foto: Imre Pühvel

Naiste Meistriliiga 16. vooru viimases kohtumises pööras Saku Sporting põnevas mängus Tallinna Kalevi vastu kaotusseisu lõpu eel 2:1 eduks, kuid pidi viimaks ikkagi leppima 2:2 viigiga.

Kalev asus 62. minutil Johanna Marie Linki väravast juhtima, ent 76. minutil Grete Daut viigistas ja 88. minutil viis Katriin Saulus omakorda külalised ette. Saulus alustas mängu seejuures väravavahina, kuid liigutati teiseks poolajaks väljakumängijaks.  Viimane sõna jäi aga Mari Abelile, kes taastas kolmandal üleminutil viigiseisu. Neli vooru enne hooaja lõppu on Kalevil 28 ja Saku naiskonnal 21 punkti, mis tähendab, et paberil on Kalev veel Sportingule püütav.

See nõuaks Sportingult siiski suurt eneseületust, sest neil on vaja allesjäävast neljast mängust kahes kohtuda tiitli lävel oleva Floraga, kes pole seni kaotusi tunnistanud, ning ühes Pärnu JK-ga, kes tänavu loovutanud punkte vaid Florale. 12. oktoobril mängivad Kalev ja Sporting eelviimases voorus sel hooajal viimast korda omavahel.