Viljandi Tulevik tõusis tagasi Premium liigasse (4)

Eelmisel hooajal Premium liigast välja langenud Viljandi Tulevikul õnnestus kohe esimesel katsel kõrgliigasse naasta. 4:1 võiduga Infonet II üle kindlustas Tulevik edasipääsu koguni kaheksa vooru enne hooaja lõppu.

Viljandi läks tabeli kolmanda meeskonna vastu kodus juhtima esimese poolaja lõpus tänu Indrek Ilvese väravale.

Kuigi Edgar Turil õnnestus 71. minutil viigistada, võtsid mulgid võimsa lõpuga siiski oma. 79. minutil viis Viljandi taas juhtima nende tänavuse hooaja suurim väravakütt Kristen Kähr ning lõplikud naelad lõid lasnamäelaste kirstu Janar Õunap ja Sander Post.

Viljandi võiduga kadusid paremuselt teisel iseseisval meeskonnal Maardul ka teoreetilised võimalused esikoha püüdmiseks. Vahe kahe meeskonna vahel on koguni 26 punkti.

15. septembril kell 17:45 Viljandi linnastaadionil

Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Infonet II 4:1 (1:0)
41. Indrek Ilves, 79. Kristen Kähr, 82. Janar Õunap, 90+2. Sander Post - 71. Edgar Tur

Hoiatused: 51. Indrek Ilves, 79. Rainer Peips - 76. Eduard Golovljov, 88. Denis Maksimenko
Mänguolud: +19, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.