Wolves läheb suvel tšehhidelt mõõtu võtma (6)

Foto: Jõgeva Wolves

Jõgeva Wolves andis teada, et korraldab suvel klubireisi Tšehhi. Uuel hooajal Eesti II liigas mängivat Wolvesi võõrustab Tšehhi tugevuselt kaheksandas liigas mängiv TJ Vanovi meeskond.

Mullu III liiga Lõuna piirkonnas hooaja neljanda kohaga lõpetanud ja tänavu II liigas jätkav Wolves sõidab Tšehhi reisile 27. juunil ning naaseb sealt 1. juulil. Kohapeal korraldatakse nii ühistreening ning rahvusvaheline sõprusmäng. 

Täpsemat infot Wolvesi suvise sõidu kohta leiab siit.

6 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (6)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (13)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID