Zlatani diagnoos Premier League'ile: intensiivne, kuid ülehinnatud (1)

Foto: manutd.com

Poolteist aastat Manchester Unitedis pallinud Zlatan Ibrahimovic andis oma hinnangu Premier League'i kvaliteedile.

"See oli täpselt selline nagu ma ootasin," ütles 34-aastaselt Inglismaa kõrgliigas debüteerinud Ibrahimovic Mirrorile. "See oli kõrgelt üles haibitud ning tempo oli väga intesiivne. See oli hea, kuid kvaliteet oli tehnilisest vaatepunktist veidi ülehinnatud. Kuid see oli väga kõrgetempoline ning intensiivne ja kui sa ei suuda nende kahe aspektiga hakkama saada, siis sa seal ellu ei jää," tõdes rootslane.

Nüüd Los Angeles Galaxys palliv Ibrahimovic kinnitas, et ei kahetse Inglismaale mittejäämist. Samas spekuleeris ta mõttega sellest, mis oleks saanud, kui ta oleks kümme aastat varem Premier League'i saabunud. "See oleks olnud teistsugune lugu. Mul on rohkem kahju fännide pärast, sest nad oleksid näinud teistsugust looma."

2011. aastal, kui Ibrahimovic langes Barcelonas soosingust, oli tal võimalus tulla Inglismaale, kuid Manchester City asemel sõlmis ta lepingu Milaniga. "Tol hetkel oli mul vaja rõõm üles leida. Ma olin Itaalias õnnelik olnud ning teadsin, et sinna tagasi minnes oleksin ma taas õnnelik. Ma ei teadnud, kas Citysse minnes oleksin ma õnnelik, sest see oleks olnud teistsugune väljakutse," selgitas Ibrahimovic.

1 kommentaar

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (1)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
MEISTRITE LIIGA
Kas finaalis tuleb Cruyffi, Linekeri, Litmaneni või Crouchi derbi?
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID