Ehmatus või tõsine häda? Mbappe vajas vahetust juba 32. minutil (0)

Kylian Mbappe vahetati välja juba 32. minutil. Foto: Scanpix / Franck Fife / AFP

Prantsusmaa gigant PSG võttis senise hooaja suurima võidu, kui kodus saadeti Marseille'i võrku neli palli. Vastasseisu jääb varjutama aga Kylian Mbappe varajane vahetus.

Hooaega hüplikult alustanud Prantsusmaa meister naasis koduliigas pärast 2:3 kaotust Nice'il võidusoonele. Seda päris kindlalt, sest juba kaheksandal minutil rebiti Achraf Hakimi ülimõõdetud karistuslöögist ette, avapoolajaga saadi kätte 2:0 edu.

Samal ajal pakkus muremõtteid hüppeliigest väänanud Kylian Mbappe. Prantslane püüdis õnnetu duelli järel küll jätkata, kuid pooltunni täitumise järel oli selge, et noorest superstaarist enamat välja pigistada pole võimalik.

Teisel poolajal oligi just Mbappe asemel sekkunud Goncalo Ramos see, kes veel kaks väravat lõi ja PSG võidu neljaväravaliseks kirjutas. Sealjuures oli tegemist 22-aastase Benficast tulnud portugallase debüütväravatega.

PSG-d ootab sel nädalal ees Clermont. Järgmisel kolmapäeval on taas Meistrite liiga aeg, kui külla sõidetakse Newcastle Unitedile.

Prantsusmaa kõrgliigas kuulub esikoht praeguse seisuga aga Brestile, kes on kuue mänguga korjanud 13 punkti. Järgnevad Nice (12 silma), PSG (11) ja Monaco (11).

PSG - Marseille 4:0 (2:0)