Inter ja Icardi lõid Sampdoriale sama palju väravaid kui viimase viie mänguga kokku (0)

Itaalia kõrgliiga 29. vooru pühapäevases avamängus küttis Milano Inter Sampdoriale korraliku sauna, kui löödi võõrsil viis vastuseta väravat ning tõusti tabelis ühtlasi Laziost mööda neljandaks.

Kohtumise esimese tabamuse sai 26. minutil kirja Ivan Perisic, kuid kõik järgnev oli argentiinlasest ründaja Mauro Icardi pidu. 30. minutil realiseeris ta penalti, hetk hiljem oli teinegi värav mehel kirjas ning poolajaks ka kübaratrikk olemas.

Mängu viimase värava lõi Icardi 51. minutil ning see oli talle hooaja 22. tabamuseks. Liiga suurim skooritegija Ciro Immobile on kahel korral rohkem võrku sahistanud. Viimase viie mänguga oli Inter kahel korral võitnud, kahel korral viigistanud ja Genoale 0:2 kaotanud. Täna löödi aga sama palju väravaid kui kõigis nendes mängudes kokku.