Juventus suurendas Roma ees edumaad (2)

Itaalia kõrgliiga kella neljastes mängudes leppisid viigiga mõlemad riigi pealinna meeskonnad. Oma lähima jälitaja Roma libastumise kasutas ära liidermeeskond Juventus.

Kahe Barcelonaga peetava mängu vahel sõitis tiitlikaitsja Torino Juventus koduliigas külla tänavu vaid 14 punkti kogunud Pescarale. Mitmetele varumeestele mänguaega jaganud Maximilliano Allegri hoolealustele tõi 2:0 võidu Gonzalo Higuaini kaks tabamust.

AS Romale sõitis külla viiendal kohal olev Atalanta. Jasmin Kurtici avapoolaja väravale vastas Roma poolt teise poolaja alguses Edin Džeko.

2017. aastal kohutavas vormis olev Genoa oli lähedal Lazio üllatamisele, kuid külalistele päästis viigi Luis Alberto viimase minuti värav.

Suure hoobi said tabeli alumise kolmiku lootused pääseda väljalangemistsoonist, sest nende jaoks sisuliselt ainsana püüdmisulatuses olev Empoli alistas tänu Manuel Pasquali viimase minuti penaltile võõrsil Fiorentina 2:1.

Cagliari - Chievo Verona 4:0 (3:0)