Liivak hooaja lõpetanud mängust: uskumatu (6)

Avamängu 1:0 võitnud Liivak ja Alcobendas Sport võitsid GD Gerena vastu ka võõrsil avapoolaja 2:1, mis tähendas, et kodumeeskond vajas püsimajäämiseks 45 minutiga kolme väravat. Esimese 135 minutiga selja tagant vaid ühe palli välja võtnud Alcobendase võrku maanduski viimase poolajaga koguni neli palli...

"Mängupildist seda kindlasti näha ei olnud, et nii juhtuks," märkis Liivak Soccernet.ee-le. "2:2 värav, ütleme niimoodi, et selliseid väravaid lüüakse ainult üks kord elus. Täismaja publik toetas neid, nad said väga palju indu juurde ja lõpus kümne minutiga lõid kolm palli meie selja taha."

"Kui ma seda mängu kirjeldama peaks, siis on ainult üks sõna - uskumatu. Peale mängu ka keegi ei suutnud uskuda, mis just juhtus või kuidas me selle mängu käest suutsime anda," nentis Liivak, kes otsustavateks minutiteks lisakaitsjaga asendati.

"See, mis viimase kümne minutiga juhtus, juhtub ainult kord elus."