LOE JÄRELE: Paide sai tänavu juba teist korda Florast jagu ja tõusis tabelis teiseks (0)

Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 19. voorus FC Flora 3:1, saades tänavu tiitlikaitsja üle juba teise võidu.

Flora alustas hästi ja Kristo Hussar viis võõrustajad Sportland Arenal juba teisel minutil oma debüütväravast juhtima. Paide sai seejärel oma mängu paremini käima ja tekitas mitu head võimalust, kuni Mihhail Kolobov tõrjus Daniel Lutsu löögi käega väravajoonelt, saadeti punasega minema ja Robi Saarma realiseeris 31. minutil Paide kasuks määratud penalti. Karl Mööl lõi avapoolaja lõpus Paide 2:1 juhtima.

Kümnemeheline Flora ei suutnud teisel poolajal Paide värava juures häid võimalusi tekitada ja kolmandal üleminutil lõi Saarma lõppseisuks 3:1. Mõned minutid varem sai Flora esiväravavaht Evert Grünvald vigastada ja teda asendas mängu lõpus Kristen Lapa.

Paide tõusis Premium liiga tabelis teisele kohale, möödudes Nõmme Kaljust. Tallinna Levadial on liidrina 21, Paidel teisena 15, Kaljul kolmandana 13 ja Floral neljandana 11 punkti.