Tipphetked ja galerii: vale mehe supertõrje jättis Flora taas Paide vastu tühjade kätega (0)

Paide Linnameeskond kukutas taas Flora. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Premium liiga medaliheitluses tõmbas juba teist korda Flora vastu pikema kõrre Paide Linnameeskond, kes sai tund aega vähemuses mängima pidanud tiitlikaitsjast jagu 3:1.

Floral kulus skoori avamiseks vaid pisut üle minuti, kui Kristo Hussar lõpetas pika soolo madala löögiga alumisse väravanurka. Viigini jõudis Paide 31. minutil tänu Robi Saarma penaltile, ühtlasi sai Flora kaitsja Mihhail Kolobov väravajoonelt löögi käega pareerimise eest punase kaardi.

Paide pani arvulise ülekaalu maksma 42. minutil, mil Karl Mööli pealelöök Evert Grünvaldi näppude kaudu võrku jõudis. Lõppseisu vormistas üleminutitel Saarma.