Vägev! Käit lõi esindusmeeskonna peatreeneri silme ees Fulhami võidule (2)

Mattias Käit on hoos! Eelmisel nädalal andis ta võidumängus tabeliliidri vastu väravasöödu ja teenis võiduvärava toonud penalti. Täna lõi ise mängu ainsa värava. Foto: Brit Maria Tael

18-aastane Eesti koondislane Mattias Käit tegi teist nädalat järjest Inglismaal Premier League 2 teises divisjonis suurepärase mängu, kui aitas Fulhami U-23 meeskonna esindustiimi peatreeneri silme all 1:0 võiduni.

Fulham võõrustas täna päeval tabeli teise poolde kuuluvat Middlesbrough'd ja tegi küllaltki korraliku alguse. Põhikoosseisu kuulunud Käidil oli juba 16. minutil hea võimalus skoorimiseks, kuid tema löök blokeeriti.

Viimase paarikümne minuti jooksul oli taas Käit korduvalt aktsioonis ja 73. minutil jäi õige napilt puudu, et mees oleks kaaslase söödu ulatanud väravasse lükata. 75. minutil virutas Käit tagapostist peaga aga palli raamide vahele, viies Fulhami 1:0 ette. Viimastel minutitel jätsid Fulhami mehed üks-üks olukorra realiseerimata, lisaks lõid mõlemad meeskonnad üleajal korra posti, seega sai just eestlase tabamus tulemuse osas määravaks.

Lisaks väravale sai Käit taas kirja 90 minutit.

Fulham on 17 mängust kogutud 32 punktiga kindlalt teisel kohal. Tänast matši oli kohapeal jälgimas ka Fulhami esindusmeeskonna peatreener Slavisa Jokanovic, kellel ei saanud Käidi sooritus kahe silma vahele jääda.