Anier lõi värava ja aitas klubi kolmandast kohast punkti kaugusele (video!) (4)

Henri Anier. Foto: Brit Maria Tael

Henri Anier lõi Tai kõrgliigas oma seitsmenda värava viimase seitsme mängu jooksul. Kokku on tal kirjas 12 kohtumisega kaheksa tabamust.

Põhikoosseisu kuulunud Anier lõi värava 41. minutil, viies Muangthong Unitedi 1:0 juhtima, vastaseks oli Bangkok United. Lõpuks võitis Muangthong 3:1, eestlane vahetati välja 85. minutil 3:0 eduseisus.

Anieri koduklubi tõusis tabelis neljandale kohale ning jõudis tänasest vastasest Bangkok Unitedist, kes paikneb kolmandal positsioonil, ühe punkti kaugusele. Hooaja lõpuni jääb veel kaks vooru.