Brandt lülitas Bundesliga liidri karikast välja (0)

Dortmundi Borussia oli Saksamaa karikavõistlustel Mönchengladbachiga raskustes, kuid suutis Julian Brandti väravatest lõpuks 2:1 võita.

Dortmund oli kahes viimases matšis - Meistrite liigas Milano Interi ja koduses meistrisarjas Schalke vastu - jäänud kuivale. Mõõnaperioodi jätkus ka sügavale tänasesse, alles Marcus Thurami värav 20 minutit enne lõpuvilet äratas kodumeeskonna.

Kui 19. oktoobril liigas (Dortmund võitis 1:0) osutus sangariks Marco Reus, siis täna tema asendaja Brandt. 23-aastase sakslase kahe värava vahele jäi vaid mõni minut. Teises tippude omavahelises nagistamises surus Leipzig väga kindlalt maha Wolfsburgi.

Nende seast, kellele loosiõnn naeratas, läks aga kõige napimalt Berliini Herthal. 2. Bundesliga põhjas vireleva Dresdeni Dynamo vastu oli olukord lisaajal juba päris kriitiline, kuid 122. minuti värav päästis penaltid, kus Hertha napilt paremuse maksma pani.