Cosmos võitis Kohilat teises poolfinaalmängus seitse korda suuremalt (0)

Tallinna Cosmos pääses Coolbet saaliliiga finaali, alistades poolfinaalis JK Kohila mängudega 2:0. Finaalis on juba ees ootamas tiitlikaitsja Viimsi Smsraha.

Kui nädal aega tagasi sai Cosmos Kohilast jagu napilt 6:5, siis täna oli vahe seitse korda suurem - Cosmos võitis võõrsil skooriga 7:0.

Kohila hoidis oma puuri puhtana 16 minutit. Cosmos sai aga avapoolaja lõpus kaks väravat kätte ja läks teisel poolajal oma teed. Kohtumise resultatiivseim oli kahe tabamusega Keiber Quevedo. Kohila poolelt korjas Rauno Kald 26. minutil punase kaardi.

Mitteametlik protokoll (EJL-i kodulehelt):

23. aprillil kell 18.45 Kohila spordihoones

JK Kohila - Tallinna FC Cosmos  0:7 (0:2)
17. Alexander Moreno, 18. Mark Ivanov, 25. Pavel Rubel, 26. ov. Madis Rajando, 29., 33. Keiber Quevedo, 40. Aleksei Panin

Hoiatused: 18., 26. Rauno Kald, 33. Sander Kõva - 22. Alexander Moreno
Eemaldamine: 26. Rauno Kald (Kohila)
Pealtvaatajaid: 123
Kohtunikud: Jagnar Jakobson, Roman Daniljuk
Kolmas kohtunik: Lauri Salei

Kohila: Madis Rajando, Martin Heinaru, Rauno Kald, Teet Kallaste, Martin Taska, Mario Kuum, Juri Kuznetsov, Tanel Oeselg, Sten Mattias Oksaar, Sander Kõva, Radek Valdre, Jaanus Kaiva, Georg Markus Tammverk.

Cosmos: Vadim Beljakov, Mark Ivanov, Pavel Rubel, Boriss Poddubnõi, Marek Naal, Keiver Ortiz, Maksim Babjak, Nikita Tšernei, Aleksei Panin, Juri Pronin, Jevgeni Skamnitski, Alexander Moreno, Keiber Quevedo, Deniss Vnukov.