Eesti bulgaarlased Türgis: Baranovile väärt viik, Artjuninile võit (0)

Nikita Baranov Beroe treeningul. Foto: Beroe Stara Zagora / Twitter

Eesti koondise keskkaitsja Nikita Baranovi tööandja Beroe Stara Zagora leppis Türgis Belekis peeatud hooajaeelses treeningkohtumises Poola kõrgliigameeskonna Lubini Zaglebiega 1:1 viiki.

Zaglebie asus kohtumist varakult juhtima, ent Beroe suutis kümmekond minutit enne lõppu viigistada. Baranov kuulus algkoosseisu ning vahetati puhkama 83. minutil pärast viigiväravat.

Artjom Artjunini tööandja Veliko Tarnavo Etar peab kontrollmänge samuti Türgis. Antalyas alistati viimasel pooltunnil löödud väravatest 2:0 Saksamaa tugevuselt neljandal liigatasemel ehk Regionalligas palliv FC Chemnitzer. Artjunin mängis teise poolaja.

Etari ja Chemnitzeri mängu kokkuvõte:

Bulgaaria kõrgliigas jätkatakse mängudega 15. veebruaril, 20 vooru järel on Beroe 14 meeskonna konkurentsis neljandal ja Etar seitsmendal tabelireal.