Ajakirjanike võitu andsid oma panuse praegused soccernetlased (vasakult) Heiti Heli, Kris Ilves, Kasper Elissaar, Otto Kase, Kristjan Remmelkoor ja Ott Järvela (ees), aga ka mitmed varasemad portaali töötajad. Foto: Liisi Troska

Eesti koondise legendide Enar Jäägeri, Dmitri Kruglovi ja Aleksandr Dmitrijevi koondisekajräärile pühendatud õhtu avalöögina peeti šõumäng Eesti ajakirjanike ja Tähtede võistkonna vahel, kus 2:0 jäid peale ajakirjanikud.

Mõlemad väravad sündisid kohtumises, kus mängiti 2x20 minutit, avapoolajal, kui esmalt oli 14. minutil täpne igapäevaselt valitseva Eesti meistri FCI Levadia pressiesindaja ametit pidav Rasmus Raidla. Kohe seejärel suutis tähtede väravas seisnud kirjanik Mika Keränen küll tõrjuda Soccernet.ee ajakirjaniku Otto Kase tsenderduse, kuid pall kukkus värava ette ja ajakirja Jalka peatoimetaja Raul Ojassaar saatis selle võrku. Mõlemad väravalööjad on seejuures samuti endised Soccernet.ee ajakirjanikud.

All Stars jätkas innukalt vastuse otsimist, ent nende teel seisis ees Soccernet.ee ajakirjanik Ott Järvela, kes tegi väravas meisterlikke tõrjeid. Teise poolaja esimese ohtliku momendi lõi FC Cosmos, kui hästi jõudis löögini Ivar Lepik - taas üks endine soccernetlane -, ent pall lendas napilt üle raamide. Kogu ülejäänud poolaega valitses aga All Stars võistkond, kel paraku mitmeid rünnakuid väravaks vormistada ei õnnestunud: korduvalt lõi mängulistes olukordades teravust Villemdrillem ja standardolukordades näitasid head jalga muusikud Märten Männiste ja Andrei Zevakin, ent löögid lendasid kas napilt üle või olid väravavahi rolli täitnud Järvela jagu.