Gurrutxaga duellist Manuchoga: meil oli omavahel korralik madin (0)

FCI Levadia ründaja Manucho ja Paide Linnameeskonna keskkaitsja Mikel Gurrutxaga. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Paide Linnameeskonna keskkaitsja Mikel Gurrutxaga pidas FCI Levadiale 1:4 kaotatud kohtumises maha korraliku minimatši vastaste ründaja Manuchoga, sest ikka ja jälle sattusid nad üheskoos aktsiooni.

"Manucho on väga tugev ründaja, kes oskab kehakontakti enda hüvanguks ära kasutada. Meil oli korralik madistamine tõesti, aga väga hea jalgpalluri vastu mängimine on tore. Peame säärasteks duellideks olema valmis ka järgmises mängus, kui kolmapäeval on vastaseks FC Flora," märkis Gurrutxaga.

Paide jaoks sai baskist keskkaitsja hinnangul saatuslikuks suutmatus avanenud võimalusi väravateks realiseerida. "Esimene poolaeg oli üpris võrdne. Levadia mobiilse rünnaku pidurdamine on kaitsjatele keeruline ülesanne, aga samas meie enda palliga mäng esimesel poolajal oli hea. Meil avanesid võimalused, ent väravat me lüüa ei suutnud.

Pärast Levadia teist väravat pidime võtma rohkem riske, mis tähendab paratamatult, et vastasel tekib rohkem ruumi, mille nad ka edukalt ära kasutasid. 0:3 kaotusseisus oli mängu päästmine juba väga keeruline, aga proovisime säilitada keskendatust ning anda endast parim," ütles Gurrutxaga.

Premium liiga 5. voorus kohtub Paide kolmapäeval kell 19.30 FC Floraga. Mäng peetakse A. Le Coq Arenal.

Fotograaf: JANA PIPAR