Haigevoodist päevakangelaseks kerkinud Wijnaldum: jooksin isegi poolajal tualetti (0)

Liverpooli 3:0 võidus Bournemouthi üle mängu parimaks valitud poolkaitsja Georginio Wijnaldum avaldas, et oleks napilt üldse mängust eemale jäänud.

Bournemouthile Liverpooli teise värava löönud hollandlane maadleb juba pikemat aega põlveprobleemidega ja neljapäeval anti talle raviks tablette, mille võimaliku kõrvalmõjuna oli märgitud kõhuvalu. Nii ka läks.

Esialgu arvas ta, et asi on rohtudes, kuid siis hakkas organism tõsisemalt streikima. Reedel Wijnaldum ei treeninud ja visati lisaks välja meeskonna hotellist, et ta teisi ei nakataks. Siis helistas aga peatreener Jürgen Klopp ja uuris, kas poolkaitsja on valmis meeskonnale appi tulema.

"Hommikul tundsin end veel kehvasti ja mind vaevas kõhulahtisus, kuid pean ütlema, et tabletid aitasid. Siiski pidin isegi poolajal tualetti jooksma, kuid suutsin asja piisavalt kaua kontrolli all hoida," rääkis Wijnaldum avameelselt Liverpool Echole.