Icardi kahtleb Interi juhtide armastuses ja austuses (0)

Foto: sportlineng.com

Viimastel nädalatel mitme tagasilöögi osaliseks saanud Milano Interi ründetäht Mauro Icardi peatus pikas Instagrami postituses enda ja klubi suhetel.

26-aastaselt argentiinlaselt võeti mõned nädalad tagasi kaptenipael, mille uueks omanikuks sai Samir Handanovic. Samuti pole ta viimastes mängudes kuulunud Interi koosseisu. Ametlikuks põhjuseks on põlvevigastus, mis klubi arstide sõnul liiga tõsine ei tohiks olla.

"Tõelist armastust näidatakse kõige keerulisematel hetkedel," alustas Icardi postitust. "Sellistel hetkedel otsustasin jääda Interisse, tundes, et oma väravatega võin aidata Interil saada tugevamaks paljudest probleemidest. Tugevamaks FFP-ga soetud probleemidest, tugevamaks sellest, kui paljud inimesed ei arvanud meie meeskonnast eriti midagi," jätkas Icardi.

"Interi värvide armastamise nimel keeldusin ma mitmest pakkumisest, millest profijalgpallur muidu niisama ei keelduks.Mängisin füüsilise valuga, mis ajas mind mängude järel ja järgnevatel päevadel nutma. Kuid ma nõudsin alati end väljakule, isegi kui see oli vastuolus arstide soovitusega, kuna väljakul olles suutsin valu unustada ning mu ainus eesmärk oli aidata neid Interit."

Samas tõdes Icardi, et peab küsitavaks Interi juhtkonna siirust. "Kõik need ohverdused said tehtud kõiki austades ja armastusest Interi värvide vastu. Ma ei tea, kas armastus Interi ja minu vastu tuleb ka otsustetegijate poolt. Ma ei tea, ka mõningatel inimestel on soovi tegutseda ja lahendada probleeme puhtalt Interi armastuse nimel.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (13)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID