Käit ohverdati väravavahi vastu (Artjunin ja Grauberg said kaotused) (0)

Mattias Käit. Foto: Jana Pipar / EJL

Fulhami U23 meeskond tegi Premier League 2 teise divisjoni hooaja eelviimases mängus 1:1 viigi punase laterna Sunderlandiga.

Mattias Käit kuulus Fulhami põhikoosseisu ning üheskoos mindi võõrsil 32. minutil juhtima, kui Jerome Opoku surus võrku nurgalöögist tulnud palli. Avapoolaja üleminutitel mängis aga Fulhami väravavaht Magnus Norman käega väljaspool karistusala, mis talle punase kaardi tõi. Uue väravavahi platsile toomiseks vahetati välja täna tipuründajana tegutsenud Käit.

Teisel poolajal suutis Fulham ülekaalus mänginud Sunderlandi vastu seisu hoida peaaegu mängu lõpuni, ent vahetult enne lõpuvilet viigistas Lee Connely skoori. Liigatabelis on Sunderland U23 12 punktiga viimane ehk 12., Fulham on 19 punktiga kümnendal kohal. Hooaja lõpuni on jäänud üks voor. Fulhamit ootab 26. aprillil ees matš Norwich Cityga, kes on tabelis hetkel nendega samal pulgal.

Bulgaaria kõrgliigas oli esmaspäeval võistlustules Eesti keskkaitsja Artjom Artjunin, kelle koduklubi Veliko Tarnovo Etar kaotas võõrsil 80 pealtvaataja ees 0:3 Bistritsa Vitošale. Artjunin tegi kaasa kogu kohtumise. Etar jätkab pooleks jaotatud liiga tagumises pooles A-grupi liidrina.

Talvel Tartu Tammekast Soome siirdunud Silver Grauberg ei kuulunud HIFK-i koosseisu, kui kodus kaotati 0:1 Lahtile. HIFK on kahe mängu järel Soome kõrgliigas veel nulli peal. Lahti on nelja punktiga neljas.