Kapten eksis penaltipunktil ja West Ham sai teise kaotuse järjest (0)

West Hami kapten Declan Rice. Foto: Scanpix / Craig Brough / Reuters

Inglismaa kõrgliiga uue hooaja avavoorus Manchester Cityle alla jäänud West Ham United sai teise kaotuse järjest, kui võõrsil tunnistati uustulnuka Nottingham Foresti 1:0 paremust.

West Ham lõi 43. minutil mängu esimese värava, kui sahistas Mohamed Said Benrahma, aga kuna Michail Antonio tegi enne seda karistusala lähistel Orel Mangala vastu vea, siis VAR sekkus ja tühistas külaliste tabamuse. Neli minutit hiljem lõi võõrustajate võiduvärava Taiwo Awoniyi.

Teisel poolajal tühistati suluseisu tõttu ka Foresti teine värav, kui skooris Brennan Johnson. West Hamil oli 65. minutil suurepärane võimalus viigivärav lüüa, aga meeskonna kapten Declan Rice ei realiseerinud 11 meetri karistuslööki, mille tõrjus Foresti väravavaht Dean Henderson.

Kui West Ham Unitedil on kahe vooruga punktiarve avamata, siis Nottingham Forest sai ühe kaotuse kõrvale hooaja esimese võidu. Forest kaotas avavoorus Newcastle Unitedile.

Nottingham Forest - West Ham United 1:0 (1:0)