Kapteni viimase minuti värav andis Eesti neidudele Fääri saarte vastu nädala teise võidu (0)

Eesti neidude U19 koondis teenis sel nädalal koduväljakul Fääri saarte vastu kahe maavõistlusega kaks minimaalset võitu. Tänase 3:2 võidu vormistas kapten Marta Liisa Staalfeldt viimasel minutil.

Eesti avas skoori juba kolmandal minutil, kui Sandra Pärn andis hea läbisöödu ja Valeria Liik sahistas ühe puutega võrku.

Esimese poolaja lõpus lõi Malena Olsen kaheminutilise vahega kaks väravat, viies omakorda Fääri saared juhtima. Olseni esimene tabamus oli ilus vindiga kaarpall, mis keris tagumisse ristnurka.

Teise poolaja alguses viigistas Lisandra Rannasto, kes sai kõrge pressinguga külaliste keskkaitsja eest palli kätte ning lõi terava nurga alt esiposti äärde. Viimasel minutil andis Kristina Teern nurgalöögi ning Staalfeldt suunas selle peaga puuri.