Klavanita Cagliari hoidis Lukaku nullil, aga sai neljanda kaotuse järjest (0)

Interi võiduvärava lõi Matteo Darmian. Foto: Scanpix / Daniele Mascolo / Reuters

Eesti keskkaitsja Ragnar Klavani koduklubi Cagliari oli võõrsil Milano Interi vastu punktile lähedal, aga kaotas 0:1. Klavan kuulus Cagliari koosseisu, aga mänguaega ei saanud.

Cagliari hoidis nullil Itaalia kõrgliiga parima väravalööja, Belgia ründaja Romelu Lukaku, kes lõi eelmise kaheksa mänguga seitse ja kes on tänavusel hooajal löönud 21 väravat. See aga punkti Cagliarile ei andnud, sest 77. minutil skooris Matteo Darmian, kes realiseeris Lukaku ja Achraf Hakimi suurepärase eeltöö.

Cagliari kolmemehelise keskkaitseliini moodustasid Andrea Carboni, Diego Godin ja Daniele Rugani. Teisisõnu, eelmise mänguga võrreldes alustas Klavani asemel Carboni, kelle jaoks oli see tänavusel hooajal seitsmes liigamäng (viies algkoosseisus). 20-aastane keskkaitsja on Itaalia kõrgliigas pidanud nüüd 14 mängu (eelmisel hooajal samuti seitse).

Godini ja Radja Nainggolani jaoks oli mäng Interi vastu eriline, sest mõlemad mehed on oma karjääri jooksul Milano suurklubi ridades mänginud. Godin kuulus Interi hingekirja aastatel 2019-2020 ja Nainggolan mängib Cagliaris laenulepingu alusel, aga tema mängijaõigused kuuluvad Interile.

Punkt liigaliidri vastu oleks olnud Cagliarile väga väärtuslik, aga neljas kaotus järjest tähendab, et Klavani koduklubi jätkab 22 punktiga (5 võitu, 7 viiki ja 18 kaotust) 18. kohal. Eesolev Torino on pidanud mängu vähem ja teeninud viis punkti rohkem. Interi edu Milani ees on 11 punkti.

Inter - Cagliari 1:0 (0:0)