Kohila kukutas saalijalgpalli karikasarjas teise meistriliiga meeskonna (0)

Saalijalgpalli karikasarja kaheksandikfinaalis kohtusid meistriliiga meeskonnad Kohila ja Npm Silmet Sillamäe. Kui meistriliigas on eespool Sillamäe, siis karikasarjas pääses edasi Kohila.

Kohila haaras juhtohjad viiendal minutil ning minut hiljem juba kaheväravalise eduseisu, kuid Sillamäe vastas kahe tabamusega. Esimese poolaja viimasel minutil sahistas siiski kaks korda Kohila ning taastas kaheväravalise eduseisu. Teisel poolajal tegi Sillamäe 3:0 spurdi ning asus omakorda ühe väravaga ette, kuid viimased kümme minutit olid koduväljakul mänginud Kohila minutid ning 8:6 võiduga sammuti kaheksa parema sekka.

Kohila eest lõid kaks väravat Martin Heinaru ja Madis Rajando, ühe lisasid Jaan-Kristjan Kaalma, Taavi Aus, Sander Kõva ja Tanel Oeselg. Sillamäe eest skooris kaks korda Andrei Nazarov ning korra sahistasid Anton Mašinstov, Roman Grigorevski, Valdimir Gorbatov ja Stanislav Bõstrov.

Äksi Wolves rabeles Slaw vastu kolmeväravalisest kaotusseisust välja ning edenes 9:8 võiduga veerandfinaali. Esimese poolaja järel oli rahvaliigas mängiv Slaw kaheväravalises eduseisus ning teine poolaeg algas samuti hästi, sest 18. sekundi väravast suurendati eduseis kolmeväravaliseks. Teises liigas mängiv Äksi skooris seejärel neli korda järjest ning haaras üheväravalise eduseisu. Tasavägiselt kulgenud mängu lõpp kuulus Äksi Wolvesile, kelle sangariks kerkis Sven Karu.

Karu lõi neli väravat, neist kaks sündisid otsustavatel hetkedel. Arti Põldes ja Märt-Indrek Sirkas lisasid kaks. Slaw parim väravalööja oli samuti neli väravat löönud Carl Marcus Varblane.

Väravapeo korraldas TRT77, alistades Wolves II meeskonna koguni 12:2. Karl Koort ja Tanel Tuul särasid mõlemad nelja tabamusega, Egert Roio lisas kolm ja Reljo Laur ühe värava.

Mitteametlik protokollid (EJL-i kodulehelt):

4. detsembril kell 19.30 Kiili Spordihoones

FC Slaw - FC Äksi Wolves 8:9 (5:3)
3., 9., 21., 29. Carl Marcus Varblane, 16. Oscar Jouko Tapio Raita, 20. Kristo Ruben, 20. Valdimir Rogožin, 34. Rasmus Puustsa - 2. Brein Agu, 9., 25. Arti Põldes, 12., 26. pen., 30., 31. Sven Karu, 27., 28. Märt-Indrek Sirkas

Hoiatused: 26. Rasmus Puusta, 33. Kristo Ruben - 3. Märt-Indrek Sirkas, 14. Andrei Smirnov
Eemaldamine: 12. Johannes Kodumäe
Pealtvaatajaid: 13
Kohtunikud: Lauri Salei, Madis Pajula

Slaw: Johannes Kodumäe, Carl Marcus Varblane, Oscar Jouko Tapio Raita, Kristo Ruben, Morten Lember, Randel Kaasik, Vladimir Rogožin, Steven Luuk, Rasmus Puusta.

Äksi Wolves: Raido Mahlakas, Brein Agu, Sven Karu, Andrei Smirnov, Kristo Päkko, Märt-Indrek Sirkas, Targo Parkala, Arti Põldes.

3. detsembril kell 19.30 Põltsmaa Felixhallis

FC Wolves II - FC TRT77 2:12 (0:7)
29. Kenert Karu, 37. Denis Kazakov - 4., 32, 40. Karl Koort, 5. Reljo Laur, 8. pen., 13., 25. Egert Roio, 8., 9., 16., 25., 31. Tanel Tuul

Hoiatused: 31. Christopher Toom - 6. Reiljo Laur
Eemaldamine: 8. Armo Tõppan
Pealtvaatajaid: 5
Kohtunikud: Rait Ojanurme, Andrus Õun

Wolves II: Christopher Toom, Kaspar Kull, Felix Ranne, Andrus Kozak, Kenert Karu, Indrek-Ivari Saluvee, Armo Tõppan, Valtin Kropõvko, Denis Kazakov, Nikita Pavlov, Kristian Zuravljov, Sharib Khan.

TRT77: Ivo Jaani, Karlis Kattus, Karl Koort, Egert Roio, Tanel Tuul, Karl Künnapuu, Tanel Kuusik, Reljo Laur, Karl Piir, Herki Vaht.

3. detsembril kell 20.00 Kohila Spordihoones

JK Kohila - Npm Silmet FC Sillamäe 8:6 (4:2)
5., 40. Martin Heinaru, 7. Jaan-Kristjan Kaalma, 20. Taavi Aus, 20. Sander Kõva, 31., 37. pen. Madis Rajando, 39. Tanel Oeselg - 11. Anton Mašinstov, 18., 36. Andrei Nazarov, 25. Roman Grigorevski, 25. Vladimir Gorbatov, 30. Stanislav Bõstrov

Hoiatused: 34. Radek Valdre, 37. Rauno Kald - 34. Anton Mašinistov
Realiseerimata penalti: 16. Stanislav Bõstrov
Kohtunikud: Grigori Ošomkov, Jagnar Jakobson
Kolmas kohtunik: Rasmus Maalinn

Kohila: Mario Kuum, Martin Heinaru, Taavi Aus, Sander Kõva, Radek Valdre, Juri Kuznetsov, Jaan-Kristjan Kaalma, Madis Rajando, Tanel Oeselg, Rauno Kald, Aiden Madisson, Georg Markus Tammverk.

Sillamäe: Aleksandr Gorbunov, Vladislav Tšurilkin, Stanislav Bõstrov, Ivan Seleznjov, Anton Mašinistov, Vladimir Gorbatov, Aleksandr Golub, Igor Pavlov, Albert Taar, Andrei Nazarov, Roman Grigorevski.