Man United mängis neljanda liiga klubi vastu kaheväravalise eduseisu maha, aga pääses ehmatusega 16 parema hulka (0)

Antony lõi Manchester Unitedi võiduvärava. Foto: Scanpix / Carl Recine / Reuters

Manchester United mängis Inglismaa karikasarja neljandas ringis tugevuselt neljanda liiga klubi Newport County vastu kaheväravalise eduseisu maha, aga võitis siiski 4:2.

Manchester United alustas mängu 7850 pealtvaatajat mahutaval Newport County koduareenil suurepäraselt, sest Bruno Fernandes skooris juba seitsmendal minutil ja Kobbie Mainoo debüütvärav kuus minutit hiljem andis Unitedile 2:0 eduseisu. Esimesele väravale andis resultatiivse söödu Antony ja teisele Diogo Dalot.

Newport County, kes valdas esimesel poolajal vaid 25 protsenti mänguajast palli, lõi 36. minutil ühe värava tagasi, kui Bryn Morrise kauglöök muutis Lisandro Martinezi puutest natuke suunda ja maandus väravas. Seega mindi poolajapausile Unitedi 2:1 eduseisus.

Riietusruumist naasis paremini Newport, kes jõudis kiiresti viigiväravani, kui Liverpooli kasvandik Adam Lewis andis 47. minutil vasakult äärelt madala söödu värava ette, kus tänavusel League Two hooajal 15 väravat löönud Will Evans ennetas Raphael Varane'i ja lõi palli võrku - 2:2.

Manchester United asus seejärel võiduväravat jahtima. Punased Kuradid jõudsid selleni lõpuks 68. minutil, kui Luke Shaw' löök lendas posti, aga kaitsjate poolt valveta jäetud Antony lõi väljakule tagasi põrganud palli võrku. Pinged saadi maha neljandal üleminutil, kui Rasmus Höjlund lõi lõppseisuks 4:2 ja Unitedi järgmisesse ringi ehk 16 parema hulka.

Newport County - Manchester United 2:4 (1:2)
36. Bryn Morris, 47. Will Evans - 7. Bruno Fernandes, 13. Kobbie Mainoo, 68. Antony, 90+4. Rasmus Höjlund