Milan rabeles kaheväravalisest kaotusseisust välja, aga tegi ikkagi Napolile kingituse (0)

Pettunud Milani mängijad. Foto: Scanpix / Alberto Lingria / Reuters

Hiljuti karikasarjast üllatuslikult välja langenud valitsev Itaalia meister AC Milan ei saanud koduliigas haavadele palsamit, sest võõrsil tehti Leccega viik, mis tähendab, et liider Napoli jääb nüüd üheksa punkti kaugusele.

Milani jaoks hakkas kõik allamäge minema kohe mängu algusest, sest Theo Hernandez lõi juba kolmandal minutil omavärava. Paarkümmend minutit hiljem suurendas võõrustajate eduseisu Federico Baschirotto ja tiitlikaitsja läks vaheajale kaheväravalises kaotusseisus.

See pöörati aga teisel poolajal viigiks. Rafael Leao lõi 58. minutil ühe värava tagasi ja 71. minutil sahistas Davide Calabria. Kuigi piisavalt oli aega ka võiduvärava löömiseks, siis seda kumbki meeskond ei suutnud ja kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Milan asub liigatabelis 38 punktiga teisel kohal ning oma kaotuseta seeria kuuemänguliseks pikendanud Lecce paikneb 20 silmaga 12. tabelireal.

Viieväravalise lahingu pidasid maha Monza ja Cremonese. Monza asus võõrsil 55. minutiks 3:0 juhtima, Cremonese lõi kaks väravat vastu ja kohtumine lõppes Monza napi võiduga. Monza on 21 punktiga Lecce ees 11. kohal ja Cremonese vireleb seitsme punktiga liigatabeli põhjas.

Lecce - Milan 2:2 (0:2)
3. ov. Theo Hernandez, 23. Federico Baschirotto - 58. Rafael Leao, 71. Davide Calabria

Cremonese - Monza 2:3 (0:2)
67. Daniel Giofani, 83. Cyriel Dessers - 8. Patrick Ciurria, 19. pen., 55. Gianluca Caprari