Motta oli treenerikarjääri teises mängus sekundite kaugusel Juventuse hammustamisest, aga ei arvestanud Ronaldoga (0)

Itaalia kõrgliigas võttis Juventus liidrikoha 2:1 võiduga ikkagi tagasi, kuigi suurem osa mängust Genoaga veedeti viigisadamasse pargituna.

Thiago Motta treenerikarjääri teiseks mänguks sattus külaskäik viimase kaheksa aasta meistri tagaaeda, aga Genoa ei läinud kaotama. Küllaltki tuima pooltunni järel viis Leonardo Bonucci võõrustajad ette, kuid neli minutit hiljem näitas tabloo 1:1 viiki ja nii möödus terve teine 45 minutit.

Genoa jäi seejuures vähemusse teise poolaja alguses, Adrien Rabiot tasakaalustas olukorra mõned minutid enne lõpuvilet. Aga siis kerkis esile Cristiano Ronaldo: teisel üleminutil suskas ta palli võrku, kuid VAR tühistas selle, viidates suluseisule; veidi hiljem teenis ja realiseeris portugallane ise penalti, mis võidupunktid ikkagi Juventusele kinkis.

Seitsmepealisesse juhtgruppi ronisid võitudega veel pealinnaklubid Roma ja Lazio, kuigi esimene pidi võõrsil Udinese vastu ligi tund aega ühemehelises vähemuses läbi ajama.

Juventus - Genoa 2:1 (1:1)
36. Leonardo Bonucci, 90+6. pen. Cristiano Ronaldo - 40. Christian Kouame

Eemaldamine: 87. Adrien Rabiot - 51. Francesco Cassata

57. minutil teenis Genoa varumeestepingil punase kaardi Federico Marchetti.

Udinese - Roma 0:4 (0:1)
13. Nicolo Zaniolo, 51. Chris Smalling, 54. Justin Kluivert, 65. pen. Aleksandar Kolarov

Eemaldamine: 31. Federico Fazio (Roma)

Lazio - Torino 4:0 (2:0)