Noortekoondis kaotas Tahitile hilisest penaltist (tipphetked!) (3)

Eesti noortekoondis jätkas Vanuatul peetavat rahvusvahelist turniiri valusa 0:1 allajäämisega Tahitile, teatab jalgpall.ee.

Eesti noortekoondisel oli kohtumise jooksul mitmeid häid väravavõimalusi, kuid võimalusteks need jäidki ning ainus värav sündis veerandtund enne lõppu hoopis Tahiti penaltist.

Mängu saatuse otsustanud moment leidis aset 74. minutil, mil vastasmängija oli sisenemas meie karistusalasse ning kohtuniku hinnangul takistas teda käega Ivan Timofejev, keda karistati ka kollase kaardiga. Penalti suutis 77. minutil realiseerida Tehauarii Holozet.

Esimeses mängus penaltiseerias Paapua Uus-Guinea alistanud Eesti jaoks jätkub turniir kohamänguga pühapäeval, mil meid ootab ees pronksimatš. Eesti vastaseks on tänase India – Uus-Kaledoonia kohtumise kaotaja.

15.-24. augustini toimuval turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 2001 ja 2002. Eesti U19 ja U18 vanuseklassi mängijatest moodustatud meeskonda juhendab turniiril peatreenerina Andres Oper, keda abistavad Andres Koogas ja väravavahtide juhendaja Ruslan Mironov.