Raplamaa võitis eelviimasel minutil Viljandimaad (0)

Maakondade maavõistlustel teenis Raplamaa tänu 89. minuti väravale 2:1 võidu Viljandimaa üle.

Skoori avas Joonas Soomre, kes skooris teist päeva järjest, kuna oli päev varem sahistanud Premium liigas FC Kuressaare eest Nõmme Kalju vastu.

83. minutil ekskoondislane Janek Meet viigistas, aga kuus minutit hiljem lõi otsustava värava Jürgen Andessalu.

Abikohtunikud: Madis Pajula, Nadežda Polkovnikova

Raplamaa: Martin Tilk (46. Rainer Emberg), Joonas Soomre (46. Brenet Rohtoja), Teet Kallaste, Hendrik Väli (57. Märten Pajunurm), Daniel Kosubenko, Alo Bärengrub, Ahto Liivamäe (46. Roland Kulli), Sten-Kennert Maalinn (46. Jürgen Andessalu), Ken Maalinn (46. Ott Madisson), Karl Tamme (57. Rauno Tutk), Priit Põldmaa (46. Karel Kaldmaa).

Viljandimaa: Märt Leppik, Viktor Alonen, Hegert Heil, Sander Kuusk, Janek Meet, Markel Utsal, Rasmus Alles, Roger Teor, Rain Tölpus, Tanel Alliksaar (79. Meelis Anton), Rait Oja.

SUUR KARIKAPÄEV
OTSEPILT: karikakaitsja pakkima saatnud Viimsi üritab poolfinaalis suursoosikut Levadiat üllatada  (poolaeg 0:0!)
KALJU EUROUNISTUS LÕPPES
Luup peale | Saarma supervärav jättis Kalju jälle koju koti peale ning tagas Paidele eurokoha*
TÄHTIS POOLFINAAL
Papa Carlo perfektne taustabänd, supersolist Jude ning Panter ja Kindral ehk Kuidas Real Madrid jälle häälde saadi
WEMBLEY ON JÄLLE KOLLANE
Luup peale | Milleks hunnik raha, kui finaali aitavad parimad sõbrad latt ja post?
RIIDED SELGA
Tähelepanu, Levadiat rünnatakse! Kirjadega (sh Inglismaalt), et kust seda ägedat särki saab!?
TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | Flora metamorfoos - varem oleks neile kuus tükki löödud juba pausiks!
UDUNE ALBION
Udune Albion | Jumal tänatud traktoristide eest, ootame lisaks banaanikoori!
REEGLID SELGEKS!
Videokohtunik | Kuidas käed käia tohivad? Miks Kuressaare sai penalti ja Kalju mitte?