TV

Saku mängija üllatuskaotuse järel: ründes ei olnud jõudu, kaitses lasime ära joosta (Bannikova ettevalmistusest: buss jäi hiljaks) (0)

Kairi Himanen. Foto: Oliver Tsupsman (arhiiv)

Laupäevases naiste Meistriliiga Soccernet.ee telemängus üllatas Pärnu Vaprus tabelis enda ees asuvat Saku Sportingut, kui alistas nad võõrsil 2:1.

Saku võtmemängija Kairi Himanen rääkis kaotuse põhjustest: "Ju siis oli selline päev lihtsalt. Esimesel poolajal ei saanud end kuidagi käima. Ründes ei olnud jõudu, kaitses lasime ära joosta. Teine poolaeg ei löönud lihtsalt oma võimalusi ära. Mõned mängud on sellised, kus tahad, aga lihtsalt ei tule välja. Särtsu ja teravust täna ei olnud."

Vapruse mängiv peatreener Kristina Bannikova kommenteeris võitu: "Meie ülesanne hooaja lõpuni on nautida seda, mille nimel trenni teeme. Me ei jõunud isegi mängueelset koosolekut teha, sest jäime bussiga hiljaks.

Jõudsime kiirelt riided vahetada ja sooja teha ja mängueelselt mõned asjad paika panna, standardid. Bussis vaatasime, kes mida teeb. Konkreetselt tänase mängu ettevalmistus oli puudulik, aga kui läksime väljakule ja tegime mängueelse ringi, siis seal pidasime oma koosoleku ja panime täie auruga."

Vaata täispikkasid intervjuusid video lõpust alates 1:59:00!