Songi must meenutus Kaasanist: elasin klubi kompleksis ja ei pannud isegi tulesid põlema (0)

Song on nüüdseks 31-aastane. Foto: kingfut.com

Kümnendi alguses Arsenalis ja Barcelonas mänginud Alex Song avaldas Telegraphile, millistes tingimustes pidi ta Venemaal Kaasani Rubinis toime tulema.

Arsenal müüs Songi 2012. aastal Barcelonale, kuid tema täht kustus Kataloonias kiiresti ja neli aastat hiljem sai temast vabaagent. Siis tuligi uksele koputama Rubin, kes lubas Songile põnevat projekti ja suuri investeeringuid meeskonda. Tegelikkus oli midagi muud.

"Kui ma allkirja andsin, lubati mulle, et saan elamiseks maja. Mööda läks kuu, kaks, kolm, kuus, aga maja ei olnud," meenutas Song. "Elasin esimesed kolm kuud hotellis, aga siis koliti mind klubi kompleksi. Tingimused polnud halvad, aga see polnud kodune. Ma ei saanud puhata. Kõik teised said maja või lahkusid klubist."

"Ma ei pannud isegi tulesid põlema. Istusin seal lihtsalt oma arvuti ja telefoniga, sest ma ei saanud Vene televisioonist midagi aru. Ma olin nii üksik. Hakkasin hulluks minema," tunnistas Kameruni mees. Teise hooaja alguses loobus Rubin talle ka palga maksmisest - ligi kümme miljonit eurot sai Kameruni mees kätte alles aasta hiljem FIFA abiga. Sisuliselt vahele jäänud hooaja järel liitus Song tänavu suvel Šveitsi klubi Sioniga.

REKLAAM

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
OLULINE
Legend riputab putsad varna: Dmitrijev soovib end proovile panna treenerina
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Lutsu koduklubi aina võidab
EESTLASED VÕÕRSIL
Lutsu koduklubi aina võidab (0)