Tallinna Ararati mängija lõi Armeenia võidukas EM-valikmängus värava (video!) (0)

Veronika Asatrjan (paremal). Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tallinna Ararati mängija Veronika Asatrjan lõi naiste EM-valikturniiril värava ja andis lisaks resultatiivse söödu, aidates Armeenia koondisel võita Bulgaariat võõrsil 3:2.

Asatrjan kuulus põhikoosseisu ning viis 49. minutil Armeenia naiskonna 2:0 juhtima, kui sai tiimikaaslaselt söödu, sisenes palliga karistusalasse ja lõi selle madalalt tagumisse küljevõrku.

Seejärel suutis Bulgaaria viigistada, aga 90+1. minutil andis Asatrjan söödu Ani Safarjanile, kes lõi külaliste hilise võiduvärava. 90+5. minutil vahetati Eesti klubi ridadesse kuuluv mängija puhkama.

Armeenial on kokkuvõttes kahe mänguga kirjas üks võit ja üks kaotus, kuna oli eelnevalt 0:5 alla jäänud Rumeeniale. C-tasandi neljanda valikgrupi liider on kahe vooru järel Rumeenia kuue punktiga, Armeenial ja Bulgaarial on kolm punkti, Kasahstanil null.

Kohtumise väravad (Asatrjani tabamus alates 0:40):