Talvepausidele: Liivak läks võidu, Pikk kaotusega (0)

Artur Pikk. Foto: Jana Pipar / EJL

Frank Liivaku tööandja FK Sarajevo ja Artur Pika leivaisa Ružomberok läksid talvepausile erinevatelt emotsioonidelt.

Sarajevo sai Bosnias 2017. aasta lõpetuseks 3:0 jagu Vitezist ja läheb puhkama tabeli kolmandalt realt, kuus punkti liidrist maas. Liivak, kelle jaoks oli sügis mänguaja mõttes väga õnnetu, ei saanud väljakule ka täna.

Slovakkia liigas mängis Pikk kõik 90 minutit viieses kaitseliinis, kuid Bratislava Slovanit ei suudetud siiski nullile hoida ja 64. minuti väravast kaotati 0:1. Tabelis on Ružomberok viies, aga teine-kolmas koht jäävad vaid kolme silma kaugusele. Pikk, kes liitus klubiga oktoobris, on kerkinud kindlaks põhimeheks.