VAATA JÄRELE: Eesti naised kaotasid koduse MM-valikmängu eel Islandi neidudele (0)

Eesti naiste koondis kaotas Pärnu Rannastaadionil peetud mitteametlikus maavõistluses Islandi neidude U23 koondisele 0:2.

Skoori avas 27. minutil Solveig Johannesdottir Larsen, kes tähistas tabamust imeliste saltodega. Teise värava lõi nurgalöögi olukorras Dagny Petursdottir.

Islandlannad domineerisid ning kornerid jäid nende kasuks 16:3. Eesti tegi kohtumise käigus üheksa vahetust.

Nelja päeva pärast võõrustab Eesti samal staadionil MM-valikturniiri raames Kasahstaniga.

REKLAAM

Protokoll:

24. juunil kell 19.00 Pärnu Rannastaadionil

Eesti - Island U23  0:2 (0:1)
27. Solveig Johannesdottir Larsen, 81. Dagny Petursdottir

Hoiatus: 80. Renate-Ly Mehevets
Pealtvaatajaid: 194
Peakohtunik: Luisa Klaar
Abikohtunikud: Helen Käosaar, Sandra Nigulis
Neljas kohtunik: Katariina Järve

Eesti: Karina Kork (46. Keiti Kruusmann), Inna Zlidnis (58. Sandra Liir), Siret Räämet, Kairi Himanen (85. Grete Daut), Liisa Merisalu (46. Emma Treiberg), Kelly Rosen (46. Berle Brant), Kethy Õunpuu (58. Jaanika Volkov), Mari Liis Lillemäe, Lisette Tammik (85. Getter Saar), Kristina Bannikova (70. Renate-Ly Mehevets), Signy Aarna (71. Gerli Israel).
Varus: Keiti Kruusmann, Gerli Israel, Katriin Saulus, Grete Daut, Sandra Liir, Berle Brant, Jaanika Volkov, Sandra Pärn, Getter Saar, Renate-Ly Mehevets, Emma Treiberg.

Island U23: Audur Sveinbjörnsdottir Scheving (74. Tinna Bra Magnusdottir), Barbara Sol Gisladottir, Karen Maria Sigurgeirsdottir, Aslaug Dora Sigurbjörnsdottir, Arna Eiriksdottir (64. Soley Maria Steinarsdottir), Katla Maria Thordardottir (64. Unnur Dora Bergsdottir), Ida Marin Hermannsdottir (74. Dagny Petursdottir), Asdis Karen Halldorsdottir, Solveig Johannesdottir Larsen (74. Andrea Rut Bjarnadottir), Hlin Eiriksdottir (64. Birta Georgsdottir), Dilja Yr Zomers (74. Gyda Kristin Gunnarsdottir).
Varus: Tinna Bra Magnusdottir, Birta Georgsdottir, Unnur Dora Bergsdottir, Soley Maria Steinarsdottir, Gyda Kristin Gunnarsdottir, Andrea Rut Bjarnadottir, Dagny Petursdottir.

Eesti koondise koosseis:

Väravavahid
1 Karina Kork (23.02.1995) – IFK Kalmar (SWE) 23/0
12 Keiti Kruusmann (10.06.2003) – Saku Sporting 0/0

Kaitsjad
15 Inna Zlidnis (18.04.1990) – Ferencvarosi TC (HUN) 92/0
10 Berle Brant (26.09.1989) – Saku Sporting 26/1
5 Siret Räämet (31.12.1999) – Tallinna FC Flora 21/0
21 Renate-Ly Mehevets (02.03.1999) – Sporting de Charleroi (BEL) 11/0
6 Sandra Liir (26.07.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜN 6/0

Poolkaitsjad ja ründajad
18 Kethy Õunpuu (04.12.1987) – Tallinna FC Flora 113/3
9 Signy Aarna (04.10.1990) – Aland United (FIN) 101/26
13 Kristina Bannikova (15.06.1991) – Pärnu JK Vaprus 84/6
16 Kelly Rosen (23.11.1995) – Tallinna FC Flora 57/1
8 Kairi Himanen (11.11.1992) – Saku Sporting 53/3
14 Lisette Tammik (14.10.1998) – Tallinna FC Flora 48/3
17 Mari Liis Lillemäe (01.09.2000) – Tallinna FC Flora 29/1
23 Emma Treiberg (19.11.2000) – JK Tallinna Kalev 21/0
7 Liisa Merisalu (15.01.2002) – Helsingin Palloseura (FIN) 17/1
4 Grete Daut (04.01.2000) – Saku Sporting 14/0
2 Gerli Israel (07.02.1995) – Lasnamäe FC Ajax 10/0
20 Getter Saar (09.11.1999) – Tallinna FC Flora 5/0
11 Jaanika Volkov (20.02.2005) – Tallinna FC Flora 0/0
19 Sandra Pärn (24.04.2003) – JK Tabasalu 0/0
3 Katriin Saulus (05.07.2003) – Saku Sporting 0/0

Peatreenerid: Anastassia Morkovkina, Sirje Roops
Kehalise ettevalmistuse treener: Alar Trumm
Väravavahtide treener: Martin Kaalma
Arst: Raul Parik
Füsioterapeudid: Laura Ernits, Kai-Riin Tomera
Fotograaf: Liisi Troska
Mänedžer: Raili Ellermaa

Islandi U23 koosseis:

Väravavahid
1 Audur Sveinbjörnsdottir Scheving – Afturelding
12 Tinna Bra Magnusdottir – Fylkir

Kaitsjad
4 Aslaug Dora Sigurbjörnsdottir – Selfoss
5 Arna Eiriksdottir – Thor/KA
15 Soley Maria Steinarsdottir – Throttur R.

Poolkaitsjad
2 Barbara Sol Gisladottir – Selfoss
18 Dagny Petursdottir – Vikingur R.
14 Dilja Yr Zomers – Häcken (SWE)
16 Gyda Kristin Gunnarsdottir – Stjarnan
10 Hlin Eiriksdottir – Pitea (SWE)
7 Ida Marin Hermannsdottir – Valur
6 Katla Maria Thordardottir – Selfoss
9 Solveig Johannesdottir Larsen – Afturelding
8 Asdis Karen Halldorsdottir – Valur

Ründajad
17 Andrea Rut Bjarnadottir – Throttur R.
11 Birta Georgsdottir – Breidablik
3 Karen Maria Sigurgeirsdottir – Breidablik
13 Unnur Dora Bergsdottir – Selfoss

Peatreener: Jörundur Aki Sveinsson

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Legendi lõppsõna | Dmitri Kruglov: unistan, et jalgpalluri eriala oleks Eestis sama prestiižne kui mujal maailmas
EUROOPA TEEMADEL
PAIDE TEGEVJUHT KLUBI EUROEDUST
Pikk ette (ja ise järele) | Euroopat vallutanud Paide juht Pruuli müügiturust, täiendustest, rahast, baasist ja suurtest plaanidest
INGLISMAA VUTIJUTUD
Udune Albion | Manchester United kulutab raha küll, aga arulagedalt ja lollakalt
SUURLIIGADE EELVAATED
Norbert Hurt Ironmanist: triatlonirajal saan maitsta iseenda ürgset tugevust
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
23
20
3
0
63:12
63
2.
Tallinna FCI Levadia
23
19
3
1
55:9
60
3.
Nõmme Kalju FC
23
15
4
4
47:19
49
4.
Paide Linnameeskond
21
11
4
6
47:20
37
5.
FC Kuressaare
23
9
5
9
26:30
32
6.
JK Narva Trans
23
6
4
13
28:41
22
7.
Tartu JK Tammeka
23
6
3
14
23:46
21
8.
JK Tallinna Kalev
23
4
3
16
23:67
15
9.
Tallinna JK Legion
22
3
5
14
20:46
10
10.
Pärnu JK Vaprus
22
2
2
18
21:63
8