Vaprus alustab karikahooaega Kuressaare vastu, kui viimane alistab Viimsi (0)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Evald Tipneri karikavõistluste uue hooaja avaringideks sai raske loosi FC Kuressaare, kes peab esmalt 1/64-finaalis alistama Esiliiga meeskonna Viimsi JK, et minna 1/32-finaalis vastamisi Premium liiga rivaali Pärnu Vaprusega.

1/64-finaalis peetakse kokku 14 mängu ja 1/32-finaalis 29 mängu. Eurosarjades osalevad Tallinna Levadia, Tallinna Flora ja Paide Linnameeskond alustavad karikavõistlusi 1/16-finaalidest.

Avaringide mängud peetakse juulikuu nädalavahetustel, täpsed ajad teatab jalgpalliliit järgmisel nädalal.

Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalid:

REKLAAM

FA Tartu Kalev (ELB) - FC Puhkus Mehhikos (RL)
FCP Pärnu - Tallinna FC Maksatransport
Tallinna FC Olympic Olybet - FC Maardu Aliens
FCI Tallinn - Tallinna FC Eston Villa
JK Tabasalu (ELB) - Pärnu JK Poseidon II
FC Vastseliina - Tallinna JK Legion (PL)
Tartu FC Helios - Jalgpalliklubi 32. Keskkool (RL)
FC Kuressaare (PL) - Viimsi JK (EL)
Tallinna SC ReUnited - JK Loo
FC Kohvile (RL) - Paide Linnameeskond III
Tartu JK Tammeka (PL) - FC Kose
JK Narva Trans (PL) - Tabasalu Ulasabat C.F.
Tallinna JK Legion U21 (ELB) - Vana Hea Puur (RL)
FC Tallinna Wolves 1arve - Tallinna FC Flora U19

Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalid:

Tallinna FC Olympic Olybet vs. FC Maardu Aliens võitja - JK Saare Latte (RL)
Märjamaa Kompanii - Tartu Team Helm
Tartu FC Helios vs. Jalgpalliklubi 32. Keskkool (RL) võitja - JK Narva Trans (PL) vs. Tabasalu Ulasabat C.F. võitja
Valga FC Warrior - FC Elva (EL)
FA Tartu Kalev (ELB) vs. FC Puhkus Mehhikos (RL) võitja - FC Jager (RL)
Pärnu Jalgpalliklubi (EL) - Maarjamäe FC Vigri
JK Tabasalu (ELB) vs. Pärnu JK Poseidon II võitja - Tartu JK Welco (ELB)
Rumori Calcio Tallinn - JK Tallinna Kalev (PL)
FC Kohvile (RL) vs. Paide Linnameeskond III võitja - Jõhvi FC Phoenix
Kristiine JK - JK Lääneranna (RL)
Nõmme Kalju FC U21 (ELB) - Tallinna FC Teleios
Tallinna FC Zapoos - Raplamaa JK (ELB)
Tallinna FC Zenit - Pärnu JK Poseidon
FC Mulgi (RL) - FC Tallinn (ELB)
FC Vastseliina vs. Tallinna JK Legion (PL) võitja - JK Kernu Kadakas
Tallinna JK Piraaja - FC Tallinna Wolves 1arve vs. Tallinna FC Flora U19 võitja
Tallinna FC Flora U21 (EL) - FC Järva-Jaani
Viljandi JK Tulevik (EL) - Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM
Tallinna JK Jalgpallihaigla - Nõmme Kalju FC (PL)
FC Tallinna Wolves - FCP Pärnu vs. Tallinna FC Maksatransport võitja
Ida-Virumaa FC Alliance (EL) - JK Tallinna Kalev U21 (ELB)
FC Nõmme United (EL) - Läänemaa JK (ELB)
FC Äksi Wolves - FCI Tallinn vs. Tallinna FC Eston Villa võitja
Tallinna FC TransferWise - Tartu JK Tammeka (PL) vs. FC Kose võitja
Harju JK Laagri (EL) - Tallinna FC EstHam United
FC Kuressaare (PL) vs. Viimsi JK (EL) võitja - Pärnu JK Vaprus (PL)
Saku Sporting - Rakvere JK Tarvas
Tallinna FC Soccernet - FC Jõgeva Wolves
Tallinna JK Legion U21 (ELB) vs. Vana Hea Puur (RL) võitja - Tallinna SC ReUnited vs. JK Loo võitja

PL - Premium liiga; EL - Esiliiga; ELB - Esiliiga B; RL - Rahvaliiga.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
LEVADIA VANAD JA NOORED
EESTI RANNALÕVID
Kapten Marmor enne debüüti Euroliiga A-divisjonis: oleme ainus Euroopa kõrgeimal tasemel mängiv Eesti jalgpallikoondis!
TAMM AJAB JUURED UUDE KOHTA
Joonas Tamm otsustas, et ei lähe tagasi Poltava Vorsklasse
PREMIUM LIIGA
VUTIJUTUD
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
17
15
2
0
48:9
47
2.
Tallinna FCI Levadia
18
14
3
1
42:8
45
3.
Nõmme Kalju FC
17
11
3
3
31:14
36
4.
Paide Linnameeskond
18
10
2
6
43:19
32
5.
FC Kuressaare
18
7
4
7
21:24
25
6.
Tartu JK Tammeka
18
5
2
11
17:36
17
7.
JK Narva Trans
16
4
1
11
16:28
13
8.
JK Tallinna Kalev
18
3
3
12
15:49
12
9.
Tallinna JK Legion
17
3
5
9
19:32
10
10.
Pärnu JK Vaprus
17
2
1
14
17:50
7