Vassiljev puudujatest: see on võimalus uutele meestele, kes peavad aru saama, et teist sellist võimalust ei pruugi tulla (0)

Foto: Jana Pipar / EJL

Eesti koondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev ütles enne homsest Rahvuste liiga kohtumist Ungariga, et kuigi meil jäävad kaitseliinist eemale mitu põhitegijat, siis see on šanss uutele meestele.

"Ettevalmistus oli hea. Meil oli kaks head trenni heades tingimustes siin Budapestis. Loodame, et oleme valmis. Muidugi kodumeeskond on favoriit, aga oleme piisavalt tugevad, et probleeme põhjustada," lausus Vassiljev mängueelsel pressikonverentsil.

Kas koondis tunneb ka survet, sest kui head tulemust ei tehta, siis saab selgeks D-liigasse langemine? "Ei pea lisasurvet olema. Iga koondisemäng on tähtis ja kõik saime aru, et peame endast maksimumi andma, kuid see ei pruugi alati võiduga lõppeda. Lähme homme võidu peale, et ikka elus püsida, viimase mänguni," vastas poolkaitsja.

Ta tunnistas, et Eestit mõjutab Ragnar Klavani, Karol Metsa ja Nikita Baranovi eemalejäämine, kuid põhikaitsjate puudumisest tuleb üle olla. "Kindlasti see mõjutab, aga see olukord oli teada juba varem. Kõigil oli palju aega, et ennast mänguks ette valmistada. Ühest küljest on probleem, aga teistele meestele on see uus võimalus oma positsiooni kindlustada. Kõik peavad aru saama, et teist võimalust ei pruugi lähiajal sellisel kujul tulla," ütles Vassiljev.

Enda vormi peab keskväljamaestro korralikuks: "Tundub, et kõik on hästi. Juba kolmas tsükkel, kus kuuajase vahega need head mängud tulevad. Loodetavasti olen homme võimeline täismängu tegema ja kasulik olema." Oma koduklubis Gliwice Piastis ei ole vahepeal arenguid toimunud. "Praegu midagi ei ole muutunud. Klubil käib hooaeg. Mul on teised mõtted, seotud koondisega praegu. Vaatame, aeg läheb edasi, mis saab, see saab. Ega kuskile kiirustada pole mõtet."

Mida peab Vassiljev vastaste suurimaks tugevuseks? "Kindlasti nende kapten [Adam Szalai], kes tekitas meile Tallinnas päris palju probleeme - lõi kaks väravat ja oli väga ebameeldiv meie kaitsjatele. Aga kindlasti oma kodus Ungari koondis näitab rohkem, kui näitas Tallinnas. Meid ootab homme väga raske mäng."

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: JANA PIPAR
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Kloppi kättemaks: see pidi olema Bayern
VASSILJEV LAHKUS PIASTIST
EUROOPAST
 Ott Järvela | Uhhuu möllab ja lõhub ka jalgpallis
KÄIDIL LONDONIS KÜLAS
Vigastuste tõttu koduaresti jäänud Käit: ei jõudnud seda telekat enam kogu aeg vaadata
ÜLLATUSED
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID