Zidane Brugge väravatest: naeruväärsed! (0)

Meistrite liigas Bruggega 2:2 viiki mänginud Real Madridi peatreener Zinedine Zidane tunnistas, et tulemus on mõistagi suur pettumus, kuid mängu lõpp jättis suhu ka positiivse maigu.

Real kaotas kodusel Santiago Bernabeu staadionil avapoolaja belglaste vastu suisa 0:2, ent tänu Sergio Ramose ja Casemiro tabamustele võideldi välja vähemalt viigipunkt. Kahest voorust ongi Realil kirjas kõigest üks punkt, kuna avamängus kaotati PSG-le suisa 0:3.

"Tulemus on halb, aga meie reaktsioon hea," vahendas ESPN Zidane'i sõnu. "Esimese poolajaga ei saa me rahul olla, kuna me tegime kohutavad 45 minutit. Meie sisselastud väravad olid naeruväärsed. Me ei keskendunud kohtades, mis olid vastaste trumbiks. Ma toonitan, et me pole rahul, aga alati tuleb leida ka positiivset."

Vaheajal tegi Zidane üllatava käigu, kui võttis välja puuriluku Thibaut Courtois ning platsile pääses Alphonse Areola, kes pakkus ühe täieliku tipptõrje. "Courtois tundis end halvasti ja ei saanud enam jätkata. Ta on Real Madridi väravavaht nagu ka Areola," ei rutanud Zidane Areolale esikindaid kätte panema. "Kõigil võib olla oma arvamus, aga mina sõna ei võta."

"Võime ju Thibaut'd süüdistada, aga me oleme selles kõik koos ja mina olen peamine süüdlane."