Ametlik: Paide Linnameeskonnast lahkusid kaks leegionäri (2)

Dejan Djermanovic Foto: Gertrud Alatare

Paide Linnameeskonnas 2018. aastal mänginud sloveenist ründaja Dejan Djermanovic ja itaallasest väravavaht Andrea Liotti uuel hooajal Järvamaa klubis ei jätka, teatab Paide oma sotsiaalmeedias.

21-aastane Liotti liitus Paidega tänavuse hooaja eel ning sai Paide särgis 20 Premium liiga kohtumises kirja neli nullimängu.

Septembris Paide Linnameeskonnaga liitunud 30-aastane Djermanovici saldoks jäi 10 mänguga kuus väravat. Sloveenlasel oli igati korralik algus Paide särgis, kui kohe debüütmängus poolajal sisse vahetatud ründemängija oma kahe tabamusega Paide 2:1 Kalevi vastu võidule juhtis. Tuline hoog jätkus, kui kohe järgmises mängus lõi Djermanovic Florale ühe, siis Narvale ja lõpetuseks aitasid mängumehe tabamused karikamängus Legioni vastu Paide veerandfinaali. Alates septembrikuu viimasest kohtumisest sloveenlase hoog rauges ning enam jalga valgeks ei saanudki. Need esimese nelja mänguga kuus väravat jäidki Djermanovici lõppsaldoks.