Bondarenko on tagasi Transis, seekord uues rollis (0)

Treeningul jäi Bondarenko pildile veel Kalju jopega, kus ta 2018. aastal esmalt U21 pea- ja siis esindusmeeskonna abitreenerina töötas. Foto: Narva Transi Facebook

Korduvalt Narva Transi juhendanud Valeri Bondarenko asus jaanuarist uuesti klubi juurde tööle, kui temast sai Transi noortetöö juht.

Piirilinna klubi alustas koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga projekti, millega tahetakse noortetöö uuele tasemele viia. "Olen õnnelik, et saan uues rollis klubisse naasta. Usun, et see on hea võimalus oma kogemusi ja teadmisi noorematele treeneritele edasi anda," kommenteeris Bondarenko Transi sotsiaalmeedia kanalile.

"Mulle pakub rõõmu, et klubis töötavad treeneritena minu endised mängijad, kellel on tippjalgpallist kogemus, aga jalgpall ei seisa paigal ja kvaliteedis peame jõudma uuele tasemele. Et kasvatada häid jalgpallureid, peame rajama õige vundamendi."

Pika treenerikarjääri jooksul on Bondarenko koguni viiel perioodil juhendanud Transi esindusmeeskonda, viimati aastal 2014. Eestis on ta töötanud veel Tallinna Levadia, Sillamäe Kalevi, Rakvere Tarva ja Nõmme Kalju juures ning välismaal Rovaniemi Palloseuras (Soome), Syrianskas (Rootsi) ja Nižni Novgorodi Lokomotivis (Venemaa).

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
MEERITS LIITUS TRANSIGA
EESTLASED VÕÕRSIL
KODUNE JALGPALL
VÄLISMAA MÄNGUD
EESTI LAUL
Kui Inger Eesti Laulu kinni paneb ja Eurovisionile sõidab, tuleb tänada ka Lionel Messit!
TÄHTSAT
PIKEMAT LUGEMIST
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID