De Boer pidi Interis hakkama saama "mädanenud koosseisuga" (0)

Foto: benefoot.net

Frank de Boeri sõnul oli üheks tema ebaõnnestumise põhjuseks Milano Interis mädanenud koosseis, mida tal ei lubatud piisaval määral puhastada.

112-kordne Hollandi koondislane tegi nii mängija kui treenerina endale nime Amsterdami Ajaxis. 2016. aasta suvel asus ta Milano Interi peatreenerikohale, kuid seal pidas ta vastu vaid 14 mängu. Aasta hiljem sai temast Crystal Palace'is kõige lühema ametiajaga peatreener Premier League'i ajaloos, kui sai kinga pärast nelja kuiva kaotust.

"Tegin Interis ja Crystal Palace'is häid asju, kuid pean ka peeglisse vaatama ja tunnistama, et mõned asjad oleksid võinud minna paremini," rääkis 48-aastane hollandlane Algemeen Dagbladile. "Võtsin Interis liiga palju ette. Tahtsin muuta tervet struktuuri ja kultuuri, sest klubi polnud pikka aega midagi võitnud."

"Ma tegelesin mädanenud koosseisuga, kuid mul ei lubatud välja heita teatud mängijaid," tõdes praegune Atlanta Unitedi loots. "Võib-olla oleksin pidanud kõvemini takka suruma, sest kui sa tahad muutusi tuua, siis tuleb koheselt palju asju ära teha. Võib-olla proovisin olla kõigi sõber ning see polnud lihtsalt võimalik."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID