Menüü
TV
Veebisait

Eesti noortekoondis sõitis Vaikse ookeani saareriiki turniirile (0)

Foto: jalgpall.ee 

Eesti noortekoondis osaleb turniiril Vanuatul. Võistkond võttis pika reisi ette 20 mängijaga.

Koosseisus toimus võrreldes esialgse nimekirjaga üks muudatus, kui Michael Schjönning-Larseni asemel kuulub noortekoondise ridadesse Artjom Kovrigin.

Eesti kuulub turniiril A-algruppi. 15. augustil lähevad meie alagrupis vastamisi Tahiti - Paapua Uus-Guinea, 18. augustil Eesti aja järgi hommikul kell 6 kohtub Eesti noortekoondis Paapua Uus-Guineaga ja 21. augustil on samal kellaajal eestlaste vastaseks Tahiti. B-alagrupis mängivad India, Vanuatu ja Uus-Kaledoonia.

Kohamängud leiavad aset 24. augustil, kui alagruppide võitjad mängivad omavahel finaalis, alagruppides teise koha saavutanud võistkonnad heitlevad pronksimatšis ning alagruppide kolmanda koha omanikud mängivad viienda koha nimel.

15.-24. augustini toimuval turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 2001 ja 2002. Eesti U19 ja U18 vanuseklassi mängijatest moodustatud meeskonda juhendab turniiril peatreenerina Andres Oper, keda abistavad Andres Koogas ja väravavahtide juhendaja Ruslan Mironov.

Eesti noortekoondise koosseis:

Väravavahid
Matheas Madik (08.06.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Viimsi JK-st)
Martin Tilk (06.01.2002) – FC Nõmme United (laenul Raplamaa JK)

Kaitsjad
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Erik Kruglov (09.02.2002) – Tallinna FCI Levadia (laenul JK Järvest)
Naatan Siimeon Tamm (16.06.2001) – FC Elva
Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
Artjom Kovrigin (30.10.2001) – FCI Tallinn
Georg Grahv (17.10.2001) – Pärnu JK Vaprus

Poolkaitsjad ja ründajad
Joonas Luts (12.01.2001) – Tartu JK Welco (laenul FC Santosest)
Daniel Fedotov (16.08.2001) – TJK Legion
Nikita Karasjov (29.03.2001) – FC Elva
Georg-Marten Meumers (03.01.2001) – Viimsi JK
Robin Limberg (10.10.2001) – Pärnu JK Vaprus
Rocco Mõtt (24.04.2001) – Pärnu JK Vaprus
Ralf Friedemann (11.10.2001) – Keila JK
Raoul Rocco Riigov (10.04.2001) – Viimsi JK
Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
Ivan Timofejev (16.06.2002) – Tallinna FC Flora (laenul JK Legionist)
Arthur Jeršov (08.06.2002) – Tallinna FC Flora
Aleksander Iljin (05.09.2002) – Tallinna FC Flora (laenul Merkuur-Juuniorist)

Peatreener: Andres Oper
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Ruslan Mironov
Arst: Liisbet Harak
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
TIITLIVÕIDUD
Intervjuu | Soomes tiitliunistuse täitnud Purje: tähistame nädal aega, enne kui koju jõuan
33. VOOR
VÄLISLIIGAD
33. VOOR
Luup peale | Maardu mängis 40 minutit ülekaalus, lõi kaks väravat ja tekitas palju võimalusi, aga sisulist lootust neil ei tekkinudki
OTSEÜLEKANNE
VAATA JÄRELE: Rahvaliiga finaali võitmine osutus leboks ülesandeks  (galerii!)
LEGENDI JÄLGEDES
Suur intervjuu | Karl Jakob Hein: loodan, et olen tulevikus järgmine Mart Poom. Vähemalt
SILM PEALE!
Kaimar Saag paljastab Viljandi jalgpalli peidetud aarde - romantilise jalkaplatsi, kus sai kunagi Klavaniga vutti taotud
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
32
26
3
3
89:19
81
2.
Tallinna FCI Levadia
33
23
5
5
92:27
74
3.
Nõmme Kalju FC
32
20
10
2
71:29
70
4.
Paide Linnameeskond
32
21
5
6
71:24
68
5.
Tartu JK Tammeka
32
11
7
14
48:54
40
6.
JK Narva Trans
33
10
9
14
52:49
39
7.
FC Kuressaare
33
6
5
22
24:76
23
8.
Viljandi JK Tulevik
32
5
7
20
30:68
22
9.
JK Tallinna Kalev
32
5
6
21
24:83
21
10.
Maardu Linnameeskond
33
4
5
24
28:100
17