Hein ja MM-ilt eemale jäänud kahurimehed alistusid Watfordile (1)

Karl Jakob Hein. Foto: Scanpix / David Klein / Reuters

Londoni Arsenali hingekirja kuuluv Karl Jakob Hein teenis sõpruskohtumises tunnikese jagu mänguaega, kui alla jäädi madalamal astmel toimetavale Watfordile.

Arsenal ja Hein alustasid korralikult: 28. mänguminut tõi tabloole eduseisu, tabamuse autoriks Marquinhos. Kuigi Watfordil õnnestus vastata, siis avapoolaja kallutas Arsenal ikkagi minimaalselt enda kasuks tänu Edward Nketiahile.

Kahe poolaja vahel tehti ära suur ports vahetusi, teisalt jäeti algkoosseisu kuulunud Hein veel natukeseks puuri valvama. Watford virutas seisu tagasi viiki 50. minutil, kui teist korda tegi skoori Keinan Davis. Eesti koondise esikinnas vahetati välja 58. minutil ning mängu toodud 19-aastane poolakas Hubert Graczyk noppis võrgust lõpuks samuti kaks palli. Niisiis jäi Watford peale tulemusega 4:2.

Championshipis mängiv Watford on 21 matši järel neljandal tabelireal, Arsenal on hetkel Inglismaa esimene meeskond. Eestlase koduklubi ei läinud kohtumisele ilmselgelt põhijõududega, sest suur hulk mängijaid on hetkel koondisepausil. Teiste seas oli täna MM-i võistlustules Heina konkurent Matt Turner.