Henn Liivakust: nii palju kui tean, on ta esimene siht mujale (0)

Foto: Brit Maria Tael

Tallinna Flora peatreener Jürgen Henn tõdes, et kuigi Frank Liivak mängis täna Tallinna Levadia vastu, ei ole ta olukord päris selge.

Viimati Bosnias FK Sarajevo hingekirja kuulunud Liivak sõitis pärast koondise Okeaania-turneed küll Balkani poolsaarele tagasi, kuid nüüd, kui Sarajevo valmistub hooaja teiseks pooleks, on Liivak Eestis ja treenib Floraga. 

"Seda peate temalt endalt küsima, kuidas tal täpselt asjad on [Bosnias]," rääkis Henn. "Mina lihtsalt teadsin, et tal on võimalik meile tulla ja ta on paar trenni meiega teinud."

"Midagi kindlat tema osas öelda ei saa. Hetkel treenib meiega ja nii palju kui tean, on ta esimene siht mujale [minna], aga vaatasime ta üle ja vaatame, mis selles osas saab. Ta võib olla üks võimalus meile."

REKLAAM

Tamm on testimisel

Henn valgustas ka Joonas Tamme ja Rauno Sappineni puudumise asjaolusid. "Joonas [Tamm] on testimisel. Rauno [Sappinen] pole otseselt haige, tal olid pärast koondist seljaga mured, nüüd ta teeb paar päeva veel kergemalt ja järgmisest nädalast teeb uuesti [täiskoormusel]."

Samas tunnistas Henn, et ei tea isegi täpselt, kus Tamm hetkel viibib. "Eks klubipoolne huvi on otsida talle esialgu mingit testimiskohta ja praegu ta kuskil on," märkis Henn.

Tänases Taliturniiri mängus alistati Tallinna Levadia 2:1, olles poolaja 0:1 kaotanud. "Vastane oli palju tugevam [kui Paide eelmisel nädalal] ja mäng oli palju võitluslikum, raskem. Võimaluste poolest ei olnud päris see - oleks tahtnud viimases faasis natuke loovam olla, aga kaitses ei pakkunud ka vastastele väga palju. Oli mõlemalt poolt suhteliselt kinnine mäng. Oli perioode, kus kontrollisime okeilt mängu, olid perioodid, kus natuke libises ära, aga arvan, et võrdsete vastastega nii ongi. Arvan, et ei olnud hullu ja võrreldes eelmise mänguga kindlasti mingid asjad paranesid."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Sõprusest ja reetmisest
MUSTA MÕTISKLUSED
PREMIUM LIIGA
PIKEMALT
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID