Kahurid avasid üleminutitel tule ja kirjutasid tabelisse neljanda järjestikuse võidu (0)

Arsenal väravat tähistamas. Foto: Scanpix / Facundo Arrizabalaga / AFP

Premier League'i kolmapäevases madinas läksid omavahel vastamisi Crystal Palace ja Londoni Arsenal. Külalised pöörasid lõpuminutid enda kasuks ja võitsid mängu 3:1.

Tabelikeskmike (Palace on liigatabelis 13. ja Arsenal üheksandal kohal) kohtumist asus Arsenal 35. minutil juhtima, kui Kieran Tierney ja Bukayo Saka vasakul äärel osavalt kombineerisid, seejärel šotlane karistusalasse jõudis ja palli värava ette söötis ning Nicolas Pepe selle omakorda võrku rammis.

Palace jõudis veidi enama kui tunnise mänguaja möödudes aga viigini. Andros Townsend andis karistuslöögist palli värava ette, kust täiesti vabaks jäetud Christian Benteke selle peaga väravasse suunas. Olukorras oli õhus nii vea- kui ka suluseisukahtlus, kuid videokohtunik kummutas need ning viigivärav jäi lugema.

Kahurid said end paukuma aga alles mängu üleminutitel, kui esmalt jäid Palace'i kaitsjad hätta Martin Ödegaardi kaarpalli klaarimisega, misjärel Gabriel Martinelli selle võrku pusis. Viimase naela Palace'i kirstu lõi Arsenal neli minutit hiljem, kui Pepe ise kasti murdis ja palli vasaku jalaga väravasse lõi.

Arsenali jaoks on elus veel ka eurolootus. Kolmandasse eurosarja pääsemiseks tuleb viimases voorus igal juhul alistada Brighton & Hove Albion ja loota, et Tottenham ei võida Leicesteri ega Everton Manchester Cityt.

Crystal Palace - Arsenal 1:3 (0:1)