Kallaste Lepmetsa esitusest: arvan, et Pareiko on rahul (0)

Foto: Jana Pipar

Eesti koondise vasakkaitsja Ken Kallaste kiitis pärast 1:0 võitu Kreeka üle nii peatreener Martin Reimi kui väravavaht Sergei Lepmetsa.

"Eks kõik mängud ole rasked, aga praegu oli meeskonnal mõnus töötahe. Teadsime, mida tegema peame," sõnas Kallaste Eesti ajakirjanikele.

"Saime selle värava ära, mida noolisime. Nii, kuidas tahtsime seda saada, nii selle ka saime. Terav pall värava ette ja nendel on madalate pallidega raskusi.  Sapi (Rauno Sappinen - M. P.) läks lõpuni ja vastane torkas endale. Ja pärast seda saime kompaktsemalt alla minna ja vahed olid väiksemad ning saime kiiremini meestele peale. Lõpus seal oli jah 20 minutit korralik surve peale, aga pidasime vastu ja taga null."

Viiese kaitseliini õnnestumisest: "1:0 ju. Treenerile au ja kiitus, valis õige taktika. Pigem sellise mänguga võtta kolm punkti, kui minna 4-4-2-ga lootma, et ilusat mängu teha, kuid kaotusega ära tulla. Võõrsil Kreekat võita ei ole just kõige lihtsam tegu. Meeskond on rahul ja siit on paljudel meestel hea puhkustele ja ülejäänud meestel tagasi klubide juurde minna."

Rahvuste liiga debüüthooajast ja tänase mängu emotsionaalsest mõjust: "Meil oli päris palju 0:1 mänge, kus püsisime mängus, kuid varajane värav või mingi eksimus sundis meid rohkem ründama ja see pole olnud meie suurimaid plusse. Välja jätta Ungari mäng - siis oli super seal ees ja lõime väravaid. Eks valiktsükliga rahule ei saa jääda, kuid vähemalt on ilus lõpp. Seegi hea."

Sergei Lepmetsa mängust: "Ma arvan, et [Levadia spordidirektor Sergei] Pareiko on rahul. Tegi ilusaid tõrjeid seal ja aitas välja päris mitu korda. Super töö tema poolt."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Kloppi kättemaks: see pidi olema Bayern
VASSILJEV LAHKUS PIASTIST
EUROOPAST
 Ott Järvela | Uhhuu möllab ja lõhub ka jalgpallis
KÄIDIL LONDONIS KÜLAS
Vigastuste tõttu koduaresti jäänud Käit: ei jõudnud seda telekat enam kogu aeg vaadata
ÜLLATUSED
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID